AVALEHT > UUDISTE ARHIIV > Jõelähtme golfikeskuses Mannivas võistleb multimiljonärist profigolfi maailmameister
 
 
 

Jõelähtme golfikeskuses Mannivas võistleb multimiljonärist profigolfi maailmameister

07.09.2009


Jõelähtme golfikeskuses 24.-27. septembrini toimuvate golfi riikidevaheliste maailmameistrivõistluste Euroopa regiooni kvalifikatsiooniturniiril võistlevad golfiprofessionaalide maailmameister Stephen Dodd ning mitmekordne Euroopa Tuuri võitja Alistair Forsyth.


Walesi koondislane Stephen Dodd on tänavusel hooajal teeninud ligi 8 miljonit ning profikarjääri jooksul kokku pea 65 miljonit krooni auhinnaraha. Lisaks profigolfi maailmameistri tiitlile on Dodd kolmekordne Euroopa Tuuri võitja ja amatööride maailmameister. Šotlane Alistair Forsyth on tänavu teeninud ligi 5 miljonit ning profikarjääri jooksul kokku pea 75 miljonit krooni auhinnaraha. Kahekordne Euroopa Tuuri võitja Forsyth saavutas oma teise suurvõidu 2008. aastal Portugalis.


Tulevase võistluspaiga, Jõelähtme golfikeskuse juhataja Hanno Krossi sõnul on praeguseks registreerunud kümnekonna riigi esindusvõistkonnad. „Üks kindlaid favoriite on Walesi koondis, keda esindavad maailma absoluutsesse tippu kuuluvad Stephen Dodd ning Jamie Donaldson, kes on tänavu kokku teeninud 15 miljonit ning karjääri jooksul üle saja miljoni krooni auhinnaraha,“ ütles Kross.


Profisportlased saabuvad Eestisse koos saatemeeskonnaga 21. septembril.


Piletid võistlusele on saadaval Piletilevis. Nelja päeva pääse maksab 500 krooni.


Omega Mission Hills World Cup nime kandev golfi riikidevaheline MM on maailma üks prestiižsemaid golfivõistlusi ning selle Jõelähtmel Estonian Golf & Country Club’is toimuv Euroopa regioonikvalifikatsiooniturniir on esimene maailma tipptasemel profiturniir piirkonnas.


Lisainfo:

Hanno Kross

Estonian Golf & Country Club juhataja

GSM: 511 11 92

E-mail: hanno@egcc.ee


 
Home Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple Home

Manniva küla